RYOBI R18PD3-220S Cu acumulator Combis + 2x2.0Ah akku + încărcător + geantă
Ryobi R18PD3-220S este un burghiu de bump pentru baterie de 18V, care este alegerea perfectă atunci când căutați un instrument puternic și de încredere pentru forajul lemnului sau metalului, pliabilului...
În caz că se comandă azi.
Transport la domiciliu:
Garanţie
Descriere produs
Ryobi R18PD3-220S este un burghiu de bump pentru baterie de 18V, care este alegerea perfectă atunci când căutați un instrument puternic și de încredere pentru forajul lemnului sau metalului, pliabilului sau chiar zidăriei. Mand-ul de clichet de 13 mm oferă un biți stabili, în timp ce cele 2 angrenaje și cuplul cu 24 de trepte ajută la o muncă exactă pe diverse materiale. Iar iluminarea cu LED -uri construite facilitează viziunea muncii în locuri mai întunecate. Kitul include 2 baterii de 2,0 AH, încărcător și pungi de scule, astfel încât să puteți intra imediat la muncă. Ideal pentru toate utilizările de zi, deoarece bateria compatibilă Ryobi One+ poate fi utilizată pentru orice alt instrument Ryobi, ceea ce îl face o soluție versatilă și economică.
- Un design compact
- Two -speed
- Lampa LED de lucru
- Utilizare multi -scop
- mâner ergonomic
- Gestionare ușoară
- Cuplu de precizie
- Utilizare durabilă a materialelor
Date tehnice
- Tensiune: 18 V
- Dimensiunea mandrinei: clichet de 13 mm
-Dectificare a identificării: 0-450 / 0-1 750 Ford / Minute (două echipamente)
- Cuplu: 50 nm
- Reglarea cuplului: 24+1
- Funcție de foraj Punch: Da
- Lampa de lucru cu LED: construit -in
- Dimensiunea produsului: 290 x 255 x 197 mm