{{ firstAdditionalProduct(product).originalPrice|formatPrice }} RON
Card cadou
Cadou
Accesorii cu reducere

DIGITUS DN-81000-01

-{{ productData.discountDiff|formatPriceWithCode }}
-{{ productData.discount }}%
DIGITUS DN-81000-01
- Compatibil HP - Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) - Calitate înaltă și fiabilitate excelentă - Rata maximă de date de 1,25 Gbps - Respectă standardul IEEE 802.3z Gigabit - Produsul laser Clasa...

- Compatibil HP - Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) - Calitate înaltă și fiabilitate excelentă - Rata maximă de date de 1,25 Gbps - Respectă standardul IEEE 802.3z Gigabit - Produsul laser Clasa... mai departe

Garanţie
Pentru timpul specificat prin lege, pentru timpul rămas, regulile de conformitate se aplică.

Vă rog a alege metoda de garanţiere dorită!

Nu e pe stoc
Produsul nu este disponibil momentan. Vă rugăm să activați butonul pentru o notificare când produsul va deveni disponibil!
Adăugare monitor de stoc Ștergere monitor de stoc

Produse substituibile

Recomandat
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} RON
Card cadou
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Nou
Testat de noi
{{ product.commentCount }}
{{ product.displayName }}
doar b2b
nu e disponibil
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Monitor preţ

{{ start|timestamp }} {{ end|timestamp }}

Specificaţie

Date incorecte?
Tipul dispozitivului rețelistic Transceiver
Reţea Gigabit
Porturi 0 buc
Număr porturi SFP 1 buc
Viteză maximă Wi-Fi 0 Mbps
Numărul port-urilor USB 0 buc
Power over Ethernet (PoE) Nu
Montabil în Rack Nu

Produse similare

Recomandat
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} RON
Card cadou
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Nou
Testat de noi
{{ product.commentCount }}
{{ product.displayName }}
doar b2b
nu e disponibil
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Accesorii

Recomandat
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} RON
Card cadou
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Nou
Testat de noi
{{ product.commentCount }}
{{ product.displayName }}
doar b2b
nu e disponibil
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}

Căutare notebook

Detalii în amănunt

- Compatibil HP
- Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable)
- Calitate înaltă și fiabilitate excelentă
- Rata maximă de date de 1,25 Gbps
- Respectă standardul IEEE 802.3z Gigabit
- Produsul laser Clasa 1 este conform cu EN 60825-1
- Instalare plug-and-play ușoară
- Compatibil MSA (Multi Source Agreement)
- Poate fi înlocuit în timpul funcționării
- Conector: 1x duplex LC
- 1000Base-SX pentru livrare scurtă
- Lungime de undă: 850 nm
- Puterea transmisiei: minim -8 dBm, maxim -3 dBm
- Putere de recepție a sensibilității: Minim -20 dBm
- până la o distanță de 0,55 km
- Potrivit pentru cabluri multimode de 50 / 125μm și 62,5 / 125μm
- Mecanism sigur de închidere rapidă

Opinii
{{ ratingScoreAverage }}
Ai apreciat-o deja.
Fără evaluare
Încă nu au sosit opinii pentru acest produs!
Ajută alții. Scrie-ne ce gândești despre produs.
{{ orderNumber }}
{{ showMoreLabelTranslation }}
Înainte de a scrie un comentariu loghează-te!

Aceste produse le-ai văzut ultima dată pe iPon

Recomandat
{{ voucherAdditionalProduct.originalPrice|formatPrice }} RON
Card cadou
-{{ product.discountDiff|formatPriceWithCode }}
{{ discountPercent(product) }}
Nou
Testat de noi
{{ product.commentCount }}
{{ product.displayName }}
doar b2b
nu e disponibil
{{ product.originalPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.grossPrice|formatPriceWithCode }}
{{ product.displayName }}